Riided internetis - suurepärased hinnad

  • +370 620 50221
  • info@style24.ee

Naiste Riided Internetis

Naisteriiete internetist hankimine on mugavaim lahendus, sest nii on ostmine eriti lihtne. Paari minutiga saate endale imetlusväärse kleidi, efektse paari kingi või väljendusrikka pluusi. Nõnda üolegi tarvis kaubanduskeskustesse minna, kuna Style24.ee’s müüdavad riided on kvaliteetsed ja neid on igale maitsele.

Soovitava riideeseme leidmiseks surfa vastava kategooria alla paigutatud esemete vahel. Oleme hoolitsenud selle eest, et saaksite ühteaegu ülevaate nii eripakkumistest, hooaja lõpumüükidest kui ka uutest kollektsioonidest. Lisage oma e-posti aadress uudiskirja saajate nimekirja, et saada veelgi paremaid pakkumisi.


Täpsusta valikut

Naiste jakk Dianthe
Naiste vest Devery
Naiste kleit Wave
-15%
Naiste jakk Diallo
Jakid

Naiste jakk Diallo

49.95 € 58.95 €
-27%
Naiste vest Jamison
Jakid

Naiste vest Jamison

52.95 € 72.95 €
-36%
Naiste vest Japheth
Naiste teksad Dulcina
-14%
Naiste püksid Tully
Püksid

Naiste püksid Tully

29.95 € 34.95 €
Naiste teksad Nula
Naiste teksad Hula
Naiste teksad Yula
Naiste teksad Bila
Naiste teksad Ilina
Naiste kleit Catia
Naiste pluus Jule
Naiste pluus Hura
Naiste pluus Geni
Naiste pluus Veni
Naiste teksad Hela
Naiste teksad Vera
Naiste teksad Gena
Naiste komplekt Vima
Naiste teksad Nila
Naiste teksad Blis


Naisteriided internetist – Style24.ee sortiment

On ka teisi internetikauplusi, kuid selle kaupluse eksperdid on valinud välja kõige paremad – et riided võimaldakid naistel end erilisena tunda. Avades veebilehel naisteriiete kategooria, näete:

  • Kleite, seelikuid ja tuunikaid – kirjud ning neutraalsemad toonid ja huvitavad lõiked;
  • Džempereid, spordiriideid ja kotte – vabad päevad saate veeta aktiivselt ning mugavates rõivastes;
  • Pluuse ja üleriideid – särate kirkalt nii argihetkedel kui tööl viibides;
  • Ning palju muud.

Selge see, et valik on nimetatud näidetest palju laiem. Style24.ee garanteerib, et kõik kliendid jäävad oma ostetud kaubaga rahule, kuna valik on kokku pandud kõikvõimalikele erinevatele naistele mõeldes.

Vali sobiv makseviis

Naisteriided on nõutud kaup, mistõttu püüame rahuldada kõigi klientide vajadusi ning soove. Seetõttu võimaldame ostjale valida talle sobivaima tasumisviisi. Tellimust kinnitades võite maksta kohe, kuid kui teile on nii mugavam, võite ka maksta kaupa kätte saades.

Kättetoimetamine ning tagastamine

Kättetoimetamise tingimused

Style24.ee naisteriiete poest ostetud kaubad jõuavad kohale 3-5 tööpäevaga. Selle eest, et pakk teieni jõuaks, hoolitseb meie usaldusväärne koostööpartner Venipak. Et ooteaeg nii pikk ei tunduks, saab saadetise hetkeseisu internetist jälgida.

Kliendi tagastamisõigus

Kui ostetud riided teid ei rahulda või ei vasta esialgsetele ootustele, on teil õigus kaup tagastada. Seda saab teha 14 päeva jooksul juhul, kui pakend pole rikutud ja riideeset pole kantud. Kauplus maksab raha tagasi 14 päeva jooksul. Probleemidest soovitame teatada võimalikult kiiresti, et leida igale olukorrale lahendus.