Riided internetis - suurepärased hinnad

  • +370 620 50221
  • info@style24.ee

Naiste Riided Internetis

Naisteriiete internetist hankimine on mugavaim lahendus, sest nii on ostmine eriti lihtne. Paari minutiga saate endale imetlusväärse kleidi, efektse paari kingi või väljendusrikka pluusi. Nõnda üolegi tarvis kaubanduskeskustesse minna, kuna Style24.ee’s müüdavad riided on kvaliteetsed ja neid on igale maitsele.

Soovitava riideeseme leidmiseks surfa vastava kategooria alla paigutatud esemete vahel. Oleme hoolitsenud selle eest, et saaksite ühteaegu ülevaate nii eripakkumistest, hooaja lõpumüükidest kui ka uutest kollektsioonidest. Lisage oma e-posti aadress uudiskirja saajate nimekirja, et saada veelgi paremaid pakkumisi.


Täpsusta valikut

Vaba aja komplekt Carly
Vaba aja komplekt Carmen
Naiste teksad Carol
Naiste teksad Carolina
Naiste teksad Elza
Naiste teksad  Anabel
Naiste teksad Arlet
Naiste teksad Mika
Naiste teksad Clari
Naiste teksad Maili
Naiste püksid Amadea
Vaba aja komplekt Ashley
Vaba aja komplekt Audrey
Vaba aja komplekt Autumn
Vaba aja komplekt Azenith
Naiste kampsun Barbara
Naiste kampsun 	Bethany
Naiste kampsun Bianca
Naiste kampsun 	Brandy
Naiste kampsun 	Brianna
Naiste kampsun Brooklyn
Naiste kampsun Camilla
Mantel Katie
Jakid

Mantel Katie

74.95 €
Naiste vest Katrina


Naisteriided internetist – Style24.ee sortiment

On ka teisi internetikauplusi, kuid selle kaupluse eksperdid on valinud välja kõige paremad – et riided võimaldakid naistel end erilisena tunda. Avades veebilehel naisteriiete kategooria, näete:

  • Kleite, seelikuid ja tuunikaid – kirjud ning neutraalsemad toonid ja huvitavad lõiked;
  • Džempereid, spordiriideid ja kotte – vabad päevad saate veeta aktiivselt ning mugavates rõivastes;
  • Pluuse ja üleriideid – särate kirkalt nii argihetkedel kui tööl viibides;
  • Ning palju muud.

Selge see, et valik on nimetatud näidetest palju laiem. Style24.ee garanteerib, et kõik kliendid jäävad oma ostetud kaubaga rahule, kuna valik on kokku pandud kõikvõimalikele erinevatele naistele mõeldes.

Vali sobiv makseviis

Naisteriided on nõutud kaup, mistõttu püüame rahuldada kõigi klientide vajadusi ning soove. Seetõttu võimaldame ostjale valida talle sobivaima tasumisviisi. Tellimust kinnitades võite maksta kohe, kuid kui teile on nii mugavam, võite ka maksta kaupa kätte saades.

Kättetoimetamine ning tagastamine

Kättetoimetamise tingimused

Style24.ee naisteriiete poest ostetud kaubad jõuavad kohale 3-5 tööpäevaga. Selle eest, et pakk teieni jõuaks, hoolitseb meie usaldusväärne koostööpartner Venipak. Et ooteaeg nii pikk ei tunduks, saab saadetise hetkeseisu internetist jälgida.

Kliendi tagastamisõigus

Kui ostetud riided teid ei rahulda või ei vasta esialgsetele ootustele, on teil õigus kaup tagastada. Seda saab teha 14 päeva jooksul juhul, kui pakend pole rikutud ja riideeset pole kantud. Kauplus maksab raha tagasi 14 päeva jooksul. Probleemidest soovitame teatada võimalikult kiiresti, et leida igale olukorrale lahendus.