Riided internetis - suurepärased hinnad

  • +370 620 50221
  • info@style24.ee

Lühikesed püksid

Suvi ning lühikesed püksid on vast ideaalne kombinatsioon? Just, juhul kui valid õiged riided, millega püksid kokku sobivad. Paraku on nii, et kandes liiga lühikesi pükse, riskid sellega, et näed välja nagu algkooli õpilane 1. septembri aktusel. Samas mudel, mille pikkus on põlvedest üle, meenutab 2000. aastate algust. Nagu võid arvata, ei kõla kumbki tõelise mehe moodi. Style24.lv pakub laia valikut meeste lühikesi pükse iga maitse ja olukorra jaoks.


Täpsusta valikut

-29%
Lühikesed püksid Adam
-28%
Meeste lühikesed püksid W291 Ross
-33%
Meeste lühikesed püksid Adis
-63%
Lühikesed püksid Denito
-36%
Lühikesed püksid Ashton
-26%
Meeste lühikesed püksid Atlas
-63%
Lühikesed püksid Commo
-36%
Lühikesed püksid Carlo
-36%
Lühikesed püksid Dante
-36%
Lühikesed püksid Elvis
-30%
Meeste lühikesed püksid Andrew
-36%
Lühikesed püksid Denis
-36%
Lühikesed püksid Justin
-36%
Meeste lühikesed püksid Cristian
-28%
Lühikesed püksid Deanea
-33%
Meeste lühikesed püksid Adamo
-30%
Meeste lühikesed püksid Dino
Lühikesed püksid Alexo
-21%
Lühikesed püksid Golan
-36%
Lühikesed püksid Edy
-24%
Meeste lühikesed püksid Amari
-63%
Lühikesed püksid Drevis
-33%
Meeste lühikesed püksid Adam
-25%
Meeste lühikesed püksid Lucian


Kuidas valida igaks elujuhtumiks õiged lühikesed püksid?

Kui talvel on meestel tumedaid pükse suhteliselt lihtne kampsuni, särgi ja jopega sobitada, siis suvel võib lühikeste pükstega sobiva riideeseme leidmine küllaltki keeruline olla. Sealjuures ei sobi mitte kõik lühikesed püksid igasse olukorda. Vaatame, mille poolest nende tüübid erinevad.

Klassikalised lühikesed püksid

Seesugused püksid sobivad ideaalselt piknikele, õuepidudele ning meelelahutuseks soojadel suveõhtutel. Need võivad olla tehtud puuvillast või linast ning enamasti on sellised püksid ühevärvilised, näiteks tumesinised, beežid või mustad. Kombineeri need mugavate jalanõudega nagu tossud või mokassiinid ning oledki edasiseks valmis. Koos harilike lühikeste pükstega võib lisaks t-särkidele kanda ka polosid ning nööpidega särke. Jahedamatel õhtutel võid kaasa võta jaki, mis taskutega lühikeste pükstega kokku sulandub.

Lühikesed teksapüksid

Need sobivad ideaalselt kõiksugusteks olukoradeks, näiteks, kui lähete õhtul sõpradega kohtuma ning kohvikusse istuma. Kuigi teksamaterjal pole nii õhuline kui puuvillane riie, on teksased piisavalt vastupidavad ning mugavad. Style24.ee’st leiad hulga seesuguseid lühikese pükse meestele. Pükse leiab erinevates värvides – hele- ja tumehall, erinevad sinise varjundid, valge ja must. Samuti leiad mudeleid, millel on valgendusefekt, suured ja väiksemad rebendid või lisaõmblused ning ka sellised millel on taskud nii ees, taga kui ka külgedel. Võta arvesse, et sel hooajal on katkised teksased endiselt moes ning seesugune disain muutub aina julgemaks.

Valides lühikesi teksapükse, tuleb tähelepanu pöörata sellele, millega neid kombineerid. Ideaalselt sobivad need kokku liibuva t-särgiga, millele võib peale panna nööpidega lühikeste või ka pikkade käistega särgi (jättes nööbid lahti) või mõne pikkade käistega puuvillast kampsuni.

Lühikesed spordipüksid

Tänu moetrendide muutumisele on sportlik stiil liikunud spordisaalidest ja staadionidelt ka tänavale ehk meie igapäevaellu. Sportlikke lühikesi pükse iseloomustab pehme kangas, mugav nööriga pingutatav vöökoht ning klassikalised värvid, näiteks must, hall ja tumesinine. Nende lühikeste pükstega sobivad kokku pikkade käistega puuvillast džemperid, kapuutsiga või ilma, ning t-särgid. Muide, 2018. aasta hooajal on aktuaalne sportlik ja igapäevane pükstes ühendada, et need sobiksid erinevateks olukordadeks. Tõsi, päris ametlikele üritustele nende pükstega ei lähe.

Ujumispüksid

Kui sinule, nagu ka paljudele teistele, seonduvad meeste ujumispüksid musta värviga, siis Style24.ee on valmis sinu ellu ja garderoobi uusi värve tooma! Pakume lühikesi pükse kamoflaaži, ühevärvilise, triibulise ja ruudulise disainiga. Pea meeles, et meie juurest on võimalik osta kamuflaažimustriga pükse ka igapäevatarbeks.

Ujumispüksid on tehtud naha suhtes hellast ning kiiresti kuivavast materjalist, et tagada mugavus ka siis, kui soovid vees veeta terve päeva. Meie laiast valikust leiad nii põlvekõrgusest lühema kui ka pikema stiiliga pükse. Rannas võib selliseid šortse edukalt kombineerida t-särkide või polodega.

Tutvu meie laia valikuga ning leia endale oma!