Riided internetis - suurepärased hinnad

  • +370 620 50221
  • info@style24.ee

Meeste Joped Internetis | Style24.ee

Üleriided on kõige olulisem garderoobi osa. Need on mõeldud mitmeks hooajaks ja erinevateks ilmastikutingimusteks, mistõttu tuleb kõigil neile aeg-ajalt mõelda.

Poodide valik on lai, mistõttu leiab igaüks endale sealt sobiva. Samas ei meeldi just kõigile meestele mööda poode käia. Uute riiete hankimiseks hindavad paljud internetipoode ning ostavad oma üleriided sealt.


Täpsusta valikut

-40%
Meeste jope Archer (Musta värvi)
-47%
Nahkjakk Matthew
Nahast

Nahkjakk Matthew

52.95 € 99.95 €
-29%
Meeste jope Dexter
Sügis

Meeste jope Dexter

24.95 € 34.95 €
-29%
Meeste jope Josepf
Teksajakid

Meeste jope Josepf

52.95 € 74.95 €
-32%
Vyriška odinė striukė Samuel
-33%
Meeste jope Hank
Sügis

Meeste jope Hank

19.95 € 29.95 €
-25%
Meeste jope (Musta) Raull
Talve

Meeste jope (Musta) Raull

55.95 € 74.95 €
-36%
Vyriška odinė striukė (Musta) Cryton
-36%
Vyriška odinė striukė Alexo
-36%
Meeste jope Bentley (Sinine värvi)
-34%
Vyriška odinė striukė Marcelo
-52%
Meeste mantel Romeo
Mantlid

Meeste mantel Romeo

52.95 € 109.95 €
-29%
Meeste jope Migel (Sinine)
Talve

Meeste jope Migel (Sinine)

56.95 € 79.95 €
-33%
Meeste jope Nigel
Sügis

Meeste jope Nigel

19.95 € 29.95 €
-71%
Meeste nahktagi Arturo
Nahast

Meeste nahktagi Arturo

39.95 € 139.95 €
-32%
Meeste mantel Anthony
Sügis

Meeste mantel Anthony

67.95 € 99.95 €
-32%
Meeste jope Dexter
Teksajakid

Meeste jope Dexter

47.95 € 70.00 €
-36%
Vyriška odinė striukė Emanuel
-32%
Meeste jope Dharlyn
Sügis

Meeste jope Dharlyn

25.95 € 38.00 €
-18%
Meeste jope Maxwell (Tume sinist värvi)
-36%
Meeste jope Kayden (Punane)
Talve

Meeste jope Kayden (Punane)

57.95 € 89.95 €
-19%
Vyriška odinė striukė (Musta) Mark
-25%
Meeste jope (Roheline) Eddy
Talve

Meeste jope (Roheline) Eddy

55.95 € 74.95 €
-27%
Vyriška odinė striukė (Musta) Alan


Style24 – stiilsed joped kõigile

Internetipoes Style24 pakume stiilseid ja kvaliteetseid pealisriideid kõigile meestele. Teades, et maitsed ja vajadused on erinevaid, oleme enda sortimenti võtnud väga laia valiku erinevaid rõivaid. Valikus on nii jakid kevadeks ja sügiseks kui ka mantlid ja talveparkadpäris külmaks ajaks.

Valik täieneb pidevalt hooajale sobilike rõivastega selleks, et kindlustada ostlejatele mitmekülgne valik ning et kõik leiaksid enda jaoks midagi sobivat. Korraldame regulaarselt soodusmüüke, mil talvejopesid ning teisi riideid saab osta veelgi parema hinna eest.


Kuidas endale õige valida?


Enne tellimist tasub lisaks hoolikale piltide uurimisele lugeda ka tootekirjeldust ning tutvuda kogu saadaoleva informatsiooniga – materjali ja selle eest hoolitsemise näpunäidetega, saadaolevate värvide ning mõõtmetega.

Õige suuruse leidmiseks kasutage mõõdutabeli abi. Uut mantlit valides ärge usaldage seda, millised on teie vana riideeseme mõõtmed, kuna erinevate tootjate märgistus võib oluliselt erineda. Arvesse tuleb võtta ka kehaehitust, kuna modelli selga võib riie istuda teisti kui Teie selga.

Erinevalt kõigist kauplustest, kus saab riideid lähedalt katsuda ja selga proovida, saab internetist ostes tugineda vaid piltidele ning tootekirjeldusele, mistõttu tuleb sellele palju tähelepanu pöörata. Mida hoolikamalt kõiki parameetreid uurida, seda kindlam, et tellitud riideese ka meeldib ning istub.

Kui ostad riideid mitmeks hooajaks, on oluline ka nende kvaliteet. Pöörame toote kvaliteedile suurt tähelepanu, et klientide ostukogemus oleks võimalikult positiivne.

Kvaliteet on kindel, ent lõige ja värv sõltuvad maitsest, mistõttu oleme mõelnud kõigile eelisustele – Style24 valikust leiab igaüks endale kahtlemata midagi sobivat.


Tellimuse vormistamine ja kättetoimetamine

Võimalikult mugavaks ja kiireks ostlemiseks oleme loonud otsingusüsteemi, kus võib mantlid ja teised huvipakkuvad riideesemed kiiresti üles leida. Sisestades soovitud parameetrid, näitame teile ainult vastavaid pakkumisi. Ka tellimuse vormistamine on lihtne – tarvis on soovitud tooted korvi lisada ning sisestada kogu vajaminev informatsioon.

Tutvuge ka teabega postikulude ja sellele kuluva aja kohta. Kauba toimetame kohale Omniva ja Venipaki vahendusel. Tellimused, mille kogusumma ületab 79 eurot, toome koju tasuta.

Kauba tagastamise tingimused

Kui te pole mingil põhjusel internetist ostetud kaubaga rahul, võite selle müüjale tagasi saata. Arvesse tuleb võtta, et seda tuleb teha 14 päeva pärast kauba kättesaamist. Meeles tuleb pidada, et riided, mille tagasi saadate, peavad olema kasutamata ehk nende uus välimus ei tohi olla kadunud. Riided peavad olema oma originaalpakendis – pakend võib olla avatud, kuid ei tohi olla katki. Tagasisaatmise kulude eest tasub ostja.

Täienda oma garderoobi, ostes endale praktilise ja stiilse jope! Interneti riidepoes Style24 pakume laia valikut kaupa, head kvaliteeti ning sõbralikke hindu.